SenzaVáha

Služby

 

Senza program START

Zahrnuje:

 

Senza program PLUS

Zahrnuje:

 

 

Úvodní konzultace v rámci Senza programu – 60 minut

Úvodní hodina je hlavně o seznámení se s Vaším cílem a očekáváními. Společně probereme Vaše stravovací návyky, zdravotní stav, denní režim, pohybové aktivity i Vaší motivaci. Tyto informace pak budou sloužit pro sestavení stravovacího plánu přímo Vám na míru, abychom se co nejvíce přiblížili Vašim potřebám. Zde si můžeme sdělit, co Vás trápí ohledně stravování a na co se budeme dále zaměřovat. Součástí konzultace je měření obvodů jednotlivých částí těla a měření na Inbody Na úvodní konzultaci je nutné donést zapsaný Váš aktuální jídelníček (min. 4 dny)

 

Senza stravovací plán na míru

 • Zhodnocení dosavadního jídelníčku, doporučení na změny
 • Doporučený denní energetický příjem a rozvržení živin
 • Nový podrobný jídelníček na 7 dnů – možná kombinace jídel
 • Vhodné a nevhodné potraviny pro Vás
 • Recepty na zajímavá jídla pro pestré stravování
 • Návrh vhodné pohybové aktivity
 • Případný suplementační plán
 • Stravovací plán obdržíte do 14 dní od úvodní konzultace
 •  

  Individuální konzultace – 60 minut

  Snažíte se aktuálně o redukci své váhy a nedosahujete výsledků, které jste si předsevzali? Jste unavení, chcete se cítit lépe? Chcete si dlouhodobě udržet svou postavu nebo naopak budovat svalovou hmotu? Neorientujete se ve výběru vhodných potravin? Máte již nějaké zkušenosti s výživou a chcete jen poradit či motivovat k dalším krokům? V rámci individuální konzultace je Vám k dispozici odborné poradenství ve výživě dle Vašich dotazů a potřeb. Můžete se svěřit, co Vás trápí v oblasti stravování a formování těla, najdeme vhodné řešení i pro Vás. Na konzultaci můžete využít zdarma měření složení těla profesionálním bio-impedančním přístrojem Inbody.

   

  Samostatné měření složení těla přístrojem Inbody – 20 minut

  Inbody je vícefrekvenční profesionální bio - impedanční analyzér složení těla. Díky vodivosti a odporu lidského těla dokáže přesně určit procento tělesné vody, tuku, svalové hmoty. Dále poměr pasu k bokům, BMI a minimální kalorickou potřebu člověka. Přístroj měří zvlášť i jednotlivé segmenty těla – horní, dolní končetiny, trup. Získáte tak důležité informace o Vašem těle a můžete s ním začít efektivně pracovat. !!! Měření nemohou podstoupit ženy v prvním trimestru těhotenství a osoby s kardiostimulátorem!!

  image mereni

   

  Senza semináře o potravinách – 3 hodiny

  Semináře pořádám v menších skupinkách účastníků, aby byl zachován individuálnější přístup a odnesli jste si co nejvíce poznatků. Témata seminářů v průběhu roku měním dle aktuálních potřeb mých klientů. Vždy se můžete těšit na praktické ukázky potravin, zajímavá doporučení v oblasti zdravého stravování a také na skvělé ochutnávky. Kurz se otevře při účasti minimálně 2 osob. Kurzy se pořádají v předem plánovaném termínu nebo individuálně na vyžádání dle domluvy. Na semináři můžete využít zdarma měření složení těla profesionálním bio-impedančním přístrojem Inbody.

  Volné termíny kurzů zde:

   

  Doplňující informace

  Na Senza programy se skládá záloha 50% při úvodní konzultaci. Doplatek je možné posunout až s předáním stravovacího plánu. Při nevyzvednutí stravovacího plánu je záloha nevratná.

  Platby přijímám aktuálně pouze v hotovosti.

  Pokud jste objednaní na konzultaci a nemůžete se z nějakého důvodu dostavit, je nutné zrušit schůzku alespoň 1 den dopředu.

  Přehledný ceník naleznete zde: